سوالات متداول

به بخش سوالات متداول مرکز تعمیر لوازم خانگی خوش آمدید ، در این بخش سعی داریم تا با پاسخگویی به رایج ترین سوالات شما کاربران گرامی ، گام موثری در راستای رفع ابهامات شما عزیزان برداریم. با ما در ادامه همراه باشید.

چطور در مرکز تعمیر لوازم خانگی ثبت سفارش نماییم ؟

مرکز تعمیر لوازم خانگی در حال حاضر از ارائه هرگونه خدمات عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی معذور می باشد ، لذا تا اطلاع بعدی امکان ثبت هر گونه سفارش تعمیرات در این سایت وجود نخواهد داشت.

ساعت ارائه خدمات مرکز تعمیر لوازم خانگی چگونه است ؟

مرکز تعمیر لوازم خانگی هم اکنون هیچگونه خدمات ایرادیابی و سرویس لوازم خانگی ارائه نمی نماید اما امید داریم بزودی و با شروع فعالیت نمایندگی ها ، توفیق ارائه خدمات 24 ساعته در 365 روز سال را به شما هموطنان گرامی را داشته باشیم.

هزینه تعمیر لوازم خانگی در مرکز تعمیر لوازم خانگی چگونه تعیین می گردد ؟

هزینه تعمیر کلیه لوازم خانگی در مرکز تعمیر لوازم خانگی مطابق تعرفه های اعلامی توسط سازمان ها نظارتی و اتحادیه اخذ می گردد که سرویس کاران وظبفه دارند پیش از انجام تعمیرات شما را در جریان این تعرفه به صورت کاملا مشخص قرار دهند.

تعمیر لوازم خانگی کدام برندها در مرکز تعمیر لوازم خانگی صورت می پذیرد ؟

ایرادیابی و تعمیر لوازم خانگی برندهای سامسونگ ، ال جی ، دوو ، وستینگهاوس ، جنرال الکتریک ، ویرپول ، بوش ، آاگ ، کنوود ، بکو ، فریجیدر ، اسنوا ، امرسان ، هیمالیا ، پاکشوما ، دیپوینت ، سام ، جی پلاس و … در مرکز تعمیر لوازم خانگی امکانپذیر است.

چه تضمینی وجود دارد دستگاه پس از تعمیر توسط مرکز تعمیر لوازم خانگی مجدد خراب نشود ؟

با وجود این که سرویس کاران مرکز تعمیر لوازم خانگی وظیفه دارند تا تضمین های کافی را به شما در راستای حسن انجام کار ارائه نمایند با این وجود به دلیل مصرفی بودن لوازم خانگی هیچ تضمینی در راستای خراب نشدن مجدد دستگاه شما وجود ندارد چنان که حتی دستگاه های نو نیز دچار خرابی می شوند.

اصالت قطعات استفاده شده توسط تعمیرکاران مرکز تعمیر لوازم خانگی چطور قابل اثبات است ؟

کلیه قطعات استفاده شده توسط سرویس کاران این مرکز به صورت مستقیم توسط مرکز تعمیر لوازم خانگی تهیه و در اختیار تعمیرکاران قرار می گیرد و از این نظر اصالت قطعات مورد استفاده توسط مرکز تعمیر لوازم خانگی قابل تایید است . ( ضمانت قطعات به صورت مستقیم بر عهده تولیدکننده قطعه می باشد )

سوال من در میان سوالات متداول نیست چطور سوال خود را بپرسم ؟

چنانچه سوال شما در میان سوال های بخش سوالات متداول نیست ، از طریق فرم موجود در بخش تماس با ما ، سوال خود را ارسال نمایید و یا تلفنی با مرکز تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید.